antalya, antalya tesisatçı, antalya kanalizasyon açma ve görüntüleme, antalya su kaçağı tespiti, antalya petek temizliği, antalya gider açma, antalya tıkanıklık açma, antalya su sesisatçısı, antalya su kaçağı, antalya su kaçağı bulma, antalya su tamircisi, antalya tesisat, antalya sıhhi tesisat

Kanal Görüntüleme Hizmeti

antalya, antalya tesisatçı, antalya kanalizasyon açma ve görüntüleme, antalya su kaçağı tespiti, antalya petek temizliği, antalya gider açma, antalya tıkanıklık açma, antalya su sesisatçısı, antalya su kaçağı, antalya su kaçağı bulma, antalya su tamircisi, antalya tesisat, antalya sıhhi tesisat

Kanal Görüntüleme Hizmeti

Şehir ve köy hayatında su tesisatlarının bir parçası olan ve pis suların dışarı aktarımını sağlayan pis su giderleri zamanla tıkanır. Tıkanmanın meydana gelmesi ile birlikte su tesisatı kullanılmaz. Kanal görüntüleme hizmeti fayanslara zarar vermeden tıkanıklıkların açılmasında etkilidir.

Kanal Görüntüleme Kamerası

Kamera teknolojinin gelişmesiyle birlikte kanal açma sektöründe de büyük gelişmeler meydana gelmiştir. Görüntülü cihazların bu sektörde kullanılmaya başlanmasıyla birlikte;

  1. Duvarlara ve tesisata zarar vermeden tıkanıklık açma işlemi yapılmaya başlandı.
  2. Zaman kaybetmeden logar açma işlemi yapıldı.
  3. Kanal görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığın meydana geldiği yer kolaylıkla tespit edilmektedir.

Profesyonel servislerin tercihi olan bu cihazlar Özkanlar tesisat tarafından kullanılmaktadır.

Kanal Görüntüleme Cihazı

Pis su tesisatlarında meydana gelen tıkanma ve benzeri problemler akustik, kameralı ve termal cihazlarla açılabilir. Açma işlemlerinde cihazlar tıkalı olan noktaya kısa sürede ulaşabilmektedir. Kanal görüntüleme hizmeti işlemleriyle tıkanan cisimler birebir tespit edilmektedir.

Kanal tıkanıklığına neden olan çöp ve benzeri şeyler kimyasal maddelerle ber taraf edilemez. İçerisi tortu ile kaplan borular sertleşir ve tıkanır. Taşlaşan tortuların temizlenmesi işlemi özel makinelerle mümkündür. Kanalizasyon sistemini görüntüleyen cihazlar açma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tesisatın uzunluğu, tıkanıklığın nerede meydana geldiği veya binanın özellikleri kanal görüntüleme cihazları için önemli değildir. Her türlü kanalizasyon sistemlerinde kanal görüntüleme hizmeti için üretilen cihazlar açma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Kanal Görüntüleme Fiyatları

Görüntüleme hizmetlerinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmalar fiyatlandırmada tesisat, bina ve tıkanıklık konularını dikkate almaktadır. Özkanlar tesisat kanal görüntüleme 2021 fiyatları güncellenmektedir.

Görüntülemede kullanılan özel makineler ve kameralar suya dayanıklıdır. Görüntüleme işlemlerinde kullanılan kamera uzayan kablo sistemine sahiptir ve uç kısmında kamera vardır. Bu kamera beton blokların arasında kalan kanalizasyon sistemini sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilir.

Özkanlar tesisat hizmet programında kanal açma işlemi yapılacak yerde genel bir inceleme yapılır. Binanın genel yapısı, tesisatın yapısı ve diğer konular incelendikten sonra açma programı oluşturulur. Açma işleminde kamera sistemi tesisatın içerisinde gezdirilir ve kısa sürede tıkanmaya neden olan kısım bulunur.

 

Sizde Yorum veya Görüşlerinizi Bildirin

*E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.