antalya, antalya tesisatçı, antalya kanalizasyon açma ve görüntüleme, antalya su kaçağı tespiti, antalya petek temizliği, antalya gider açma, antalya tıkanıklık açma, antalya su sesisatçısı, antalya su kaçağı, antalya su kaçağı bulma, antalya su tamircisi, antalya tesisat, antalya sıhhi tesisat

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Antalya'da 10 Yılı Aşkın Tecrübe

Sıhhi tesisat işlemlerinizi uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kaliteli ekip ve ekipmanımız ile Antalya da Özkanlar tesisat olarak gerçekleştiriyoruz. Evinizde, iş yerinizde ya da tesisat sorunu yaşadığınız hangi alan olursa olsun sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile bizi her zaman arayabilirsiniz. Sizi hiçbir sorunla yalnız bırakmıyor, acil müdahale ekibimiz ile anında sorununuzu çözüyoruz.

Hizmetlerimiz

Özkanlar Tesisat olarak Antalya genelinde sizlere birçok alanda tesisat hizmeti sunuyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyoruz, ileri teknolojiden yararlanarak, gelişmiş cihazlarla çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz;

  • Su kaçağı tespiti
  • Kombi ve petek temizliği
  • Kanalizasyon görüntüleme, tıkanıklık açma ve boru değişimi
  • Gider tıkanıklığı açma
  • Rögar tıkanıklık görüntüleme ve açma

Tüm hizmetlerimizde profesyonel ekip ile çalışıyoruz ve kısa sürede tüm tesisat problemlerini onarıyoruz. Tesisat sorunları arasında en fazla görülen gider tıkanıklık sorunlarıdır. Bu sorunları kısa sürede teknolojik cihazlarımızla tespit ediyoruz.

Kırmadan, Dökmeden Nokta Atışı Tespit İle Tesisat İşleri

Tesisat sorunlarının çoğu ortaya çıkacak masraf nedeni ile görmezden geliniyor. Zamanla daha büyük hasara sebep oluyor ya da cihaz kullanmayan tesisatçılar tarafından tüm alan kırılıp dökülüyor. Oldukça ufak bir sorun dağ gibi büyüyor ve yüksek maliyet olarak karşınıza çıkabiliyor. Biz, teknolojiden faydalanarak nokta atışı tespit yapıyoruz. Tıkanıklığı sadece yerinden çözüyoruz. Bu şekilde dekorasyonunuzda her hangi bir kırılma ya da deformasyon oluşmuyor. En uygun maliyetle, yüksek kalite tüm sıhhi tesisat işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Antalya Genelinde 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenilir Sistem ve Ekipmanlar

İstediğiniz Zaman Arayabilirsiniz Tel: +90 (532) 568 14 43

Antalya Genelinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermekteyiz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Su Kaçağı Tespiti, Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme, Mutfak, Banyo Tuvalet Gider Açma, Kombi-Petek Temizliği ve Tüm Sıhhi Tesisat İşlemleri

Uzun Vadeli Çözümler

Su kaçağı tespiti, kanalizasyon açma ve temizliği, kanalizasyon görüntüleme, mutfak lavabo gider açma, kombi - petek temizliği ve tesisat işlerini gözünüzde büyütmeyin. İşi uzmanına bırakın.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Bir telefon kadar uzağınızdayız. Antalya genelinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Kalite Anlayışımız

Tesisat ve yaptığım diğer işler yaşam kalitenizi belirleyen önemli unsurlardır. O nedenle işimizi en iyi şekilde yapmak için teknolojiyi sürekli takip ediyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Son Teknoloji Cihazlar

Hizmetlerimizde kullandığımız ileri teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile yaptığımız çalışmalar sonucunda kısa sürede, en az maliyetle sonuç alınmasını sağlamaktayız.

Tecrübeli Uzman Kadromuz

Ekibimizde görev alan tüm personellerimiz işlerine hakim ve özverili kişilerdir. Sorunu en kısa sürede belirleyip gerekli çalışmayı en iyi şekilde tamamlayacaklardır.

10 Yılı Aşkın Tecrübe

Özkanlar Tesisat olarak Antalya genelinde 10 yılı aşkın süreden beri su kaçağı tespiti, kanalizasyon açma ve temizliği, kanalizasyon görüntüleme, mutfak lavabo gider açma, kombi - petek temizliği ve tüm tesisat işlerini uzman personellerimizle en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.